تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 آوریل 2023 - 14:20
کد خبر : 208698

معرفی کتاب های لقمه مهر و ماه

معرفی کتاب های لقمه مهر و ماه

    در این مطلب به معرفی کتاب‌های لقمه مهر و ماه خواهیم پرداخت. همانطور که می‌دانید، عنصر زمان برای دانش آموزان و علی الخصوص کنکوری‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بعضی از دانش‌آموزان از کمبود منبع مناسبی برای جمع بندی و مرور درس‌های خود مخصوصاً در ایام امتحانات گله‌ می‌کنند.  داوطلبان کنکور نیز بسته

 

 

در این مطلب به معرفی کتاب‌های لقمه مهر و ماه خواهیم پرداخت. همانطور که می‌دانید، عنصر زمان برای دانش آموزان و علی الخصوص کنکوری‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بعضی از دانش‌آموزان از کمبود منبع مناسبی برای جمع بندی و مرور درس‌های خود مخصوصاً در ایام امتحانات گله‌ می‌کنند. 

داوطلبان کنکور نیز بسته به زمانی که مطالعه‌ی خود را شروع کرده‌اند، همیشه به دنبال منابع مناسب می‌گردند که بتوانند درس‌های خود را در کمترین زمان و با بهترین روش ممکن جمع بندی و مرور کنند. 

گاهی اوقات نیز آنها از کمبود منبعی برای خواندن یک مبحث به خصوص گله دارند. مثلا؛ بعضی از دانش آموزان رشته‌ی تجربی در بخش زیست گیاهی مشکل دارند و می‌خواهند منبعی پیدا کنند که مطالب زیست گیاهی را یکجا و به صورت خلاصه در خود داشته باشد، قابل حمل بوده و به عنوان یک منبع قابل اعتماد بتوانند در جمع بندی و مرور خود از آن استفاده کنند. 

خبر خوب اینکه؛ کتاب‌های لقمه و لقمه طلایی مهر و ماه، این مشکلات را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور به طور کامل حل کرده‌اند. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید تا به معرفی کامل این مجموعه بپردازیم.

معرفی کتاب‌های لقمه و لقمه طلایی

این مجموعه کتاب‌ها، از مجموعه‌های بسیار پرطرفدار در بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور در تمام رشته‌های تحصیلی در مقاطع یازدهم و دوازدهم هستند. درسنامه‌های این کتاب‌ها بسیار مفید و مختصر و در عین حال کامل هستند. 

این کتاب‌ها طراحی جالبی دارند، به شکل کتابچه‌های سیمی تالیف شده‌اند و جیبی و قابل حمل هستند. با توجه به اینکه وزن و سایز این سری کتاب‌ها بسیار کوچک است، انتخاب مناسبی برای دانش آموزان و داوطلبانی است که تصمیم دارند از اوقات مرده‌ی خود نیز استفاده کنند و یا کتاب قابل حملی را با خود به مهمانی‌های اجباری ببرند. 

تالیف این کتاب‌ها مطابق با آخرین تغییرات جدید کتا‌های درسی است. سطح این سری مناسب برای تمام دانش آموزان و داوطلبان است که به مرور و جمع بندی نیاز دارند. تست‌هایی در این کتاب‌ها قرار گرفته‌اند که مناسب برای تسلط بر مطالب و به صورت موضوعی، تالیفی و کنکوری هستند. نکات کلیدی هر درس، نکات کنکوری و پرتکرار، سوالات ترکیبی و چالشی، جداول، تصاویر، شکل‌های مهم مربوط به هر مبحث درسی و درسنامه‌های بسیار کاربردی از جمله ویژگی‌های کتاب‌های لقمه مهر و ماه است.

ساختار محتوایی این کتاب‌ها

این مجموعه کتاب‌ها، دارای سه بخش اصلی درسنامه، تست‌های کنکوری و تالیفی و پاسخنامه‌ی تشریحی برای تست‌ها هستند. 

  • درسنامه‌های مختصر اما جامع و مفید: با توجه به اینکه کتاب‌های سری لقمه و لقمه طلایی مهر و ماه مناسب برای مرور و جمع بندی هستند، درسنامه‌های مختصر و کوتاهی دارند. این درسنامه‌ها از زیاده گویی پرهیز کرده و تمام نکات مهم و ضروری کنکور را به صورت کامل، مفید و جامع در خود جای داده‌اند. دانش آموزانی که از این مجموعه برای دوران جمع بندی خود استفاده می‌کنند، می‌توانند با خیال راحت به این درسنامه‌ها جهت یادآوری مطالب تکیه کنند. 

تمام نکات ترکیبی و مهم کتا‌ب‌های درسی در این درسنامه‌ها جای گرفته است. همچنین؛ درسنامه‌ها به صورت ترکیبی و یا مبحثی و موضوعی آورده شده‌اند. تصاویر، جدول‌ها و نمودارهای کتاب نیز در این درسنامه‌ها ارائه می‌شوند تا دانش آموزان در هنگام مرور و جمع بندی از جداول و تصاویر مهم نیز غافل نشوند.

  • تست‌های تالیفی و کنکوری: پس از مطالعه‌ی درسنامه‌های کامل این سری کتاب‌ها، نوبت به حل تست‌های تالیفی و کنکوری متنوع می‌رسد. همانطور که می‌دانید، برای تسلط کامل بر مطالب، حل تست‌های فراوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اما؛ با توجه به ماهیت و ساختار این کتاب‌ها که مناسب دوران جمع بندی هستند، نیازی به قرار دادن تعداد زیادی تست و پرحجم کردن این کتاب‌ها نیست. بلکه؛ چند تست متنوع پس از هر درسنامه قرار داده شده، تا دانش‌آموزان بتوانند علاوه بر مرور مطالب، خود را در مطلب مورد نظر ارزیابی کنند.

تست‌ها به صورت مبحثی و درس به درس هستند. همچنین؛ آزمون‌هایی شبیه به کنکور سراسری نیز در این کتاب‌ها وجود دارند.

  • پاسخنامه‌ی تشریحی کامل و مفید: یک پاسخنامه تشریحی کامل می‌تواند نقش یک درسنامه خوب را نیز ایفا کند. اگر به دنبال پاسخنامه‌هایی هستید که نکات مهمی را در خود جای داده‌اند و به بررسی اصولی گزینه‌های صحیح و غلط پرداخته‌اند، می‌توانید این ویژگی‌ها را در پاسخنامه‌های تشریحی کتاب‌های لقمه مهر و ماه پیدا کنید. با وجود کم حجم بودن این کتاب‌ها، پاسخنامه‌های تست‌ها، کامل و مفید است.

ویژگی‌های کتاب‌های لقمه مهر و ماه

این مجموعه‌ی پرطرفدار، مناسب برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان تمام گروه‌های آزمایشی با هر سطح علمی هستند که احساس نیاز به یک منبع خوب برای دوران جمع بندی می‌کنند. در این مجموعه، هم کتاب‌های موضوعی و مبحثی و هم کتاب‌های کاملی به‌ صورت پایه به پایه وجود دارند که دانش آموزان می‌توانند بر اساس نیاز خود یکی از این دو نوع را انتخاب کنند. 

این مجموعه‌ی کوچک و کم حجم بسیار مفید و کاربردی است و به دانش آموزان و داوطلبان کمک می‌کند علاوه بر استفاده از زمان‌های مرده‌ی خود در دوران جمع بندی و برای مرورهای مقطعی نیز یک منبع قابل اعتماد و خوب در اختیار داشته باشند. 

توجه داشته باشید که سری کتاب‌های لقمه مهر و ماه مناسب برای مطالعه به عنوان منبع دست اول نیستند و فقط برای مرور شب‌های امتحان، اوقات مرده و دوران جمع بندی کاربرد دارند. شاید بتوان این کتاب‌ها را هم رده‌ی خلاصه‌ها و دست نوشته‌های شخصی دانش آموزان و داوطلبان کنکور دانست.

پرفروش‌ترین‌های این سری

از جمله کتاب‌های پرطرفدار و پرفروش سری لقمه، می‌توان شیمی آلی لقمه، هندبوک فرمول نامه فیزیک، زیست دوازدهم، زیست یازدهم، زیست دهم، فارسی یازدهم، واژگان زبان انگلیسی، تکنیک‌های مثلثات سریع، دین و زندگی یازدهم، شیمی یازدهم، شیمی دهم، دین و زندگی دهم، واژگان زبان انگلیسی یازدهم، فارسی دهم و فیزیک دهم رشته ریاضی و رشته تجربی لقمه را نام برد.

سخن آخر

اگر جزو داوطلبانی هستید که در مباحث خاصی مشکل دارید و به دنبال یک منبع خوب برای آن مبحث ویژه می‌گردید، اگر از آن دسته دانش آموزانی هستید که برای زمان خود ارزش بسیاری قائل هستید و در فضاهایی مانند مطب دندانپزشکی، سرویس مدرسه و یا جاهایی که مجبور به صرف زمان زیادی در روز هستید و می‌خواهید از این اوقات مرده نیز بهره ببرید، اگر به دنبال یک منبع مناسب برای مرور و جمع بندی کنکوری یا حتی مرور مطالب در شب امتحان می‌گردید، یکی از مناسب‌ترین منابع برای شما کتاب‌های لقمه مهر و ماه است که در این مطلب آنها را به طور کامل معرفی کردیم. 

این سری کتاب‌ها به صورت سیمی، در قطع جیبی و با حجم بسیار کم با درسنامه‌های مفید و مختصر، تست‌هایی متنوع و پاسخنامه‌ی تشریحی برای تمام داوطلبانی که دغدغه‌های بالا را دارند، تالیف و چاپ شده‌اند.

منبع : پایتخت کتاب

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سود سوز آور

بهترین موسسه مهاجرتی

خرید باتری واریان

محصولات سریتا

 

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

دانلود زيرنويس هاي جديد

خرید عسل

الکترونیک مشهد

آموزش زبان آلمانی

درمان قطعی گال

قیمت فنس دور باغی

تعمیر گیربکس جیلی

عسل وحشی

نرم افزار حسابداری شیوا

قانون یار

آموزش رنگ مو

قیمت کامپیوتر رندرینگ

قیمت کامپیوتر رندرینگ

آموزش رنگ مو

قیمت سیستم رندرینگ

خرید کامپیوتر طراحی

خرید کامپیوتر رندرینگ

خرید کیس اداری

بازار 15 خرداد

خرید کامپیوتر مهندسی

خرید سیستم طراحی

خرید سیستم رندرینگ

قیمت کامپیوتر اداری

خرید کامپیوتر اداری

خرید سیستم کامپیوتر

طعمه موش کش فسترک بلاکس

داود یوسفی

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

اموزش ارز دیجیتال

سود سوز آور

لوازم موتوری هایما ، لوازم هایما ، قطعات هایما

تعمیر لباسشویی دوو

دوره حسابداری در تبریز

دانلود آهنگ

پترولیوم کک

خرید میز

تعویض شیشه اتومبیل

قیمت فنس دور باغی

پراپ رایگان

تعویض شیشه اتومبیل

تور کیش

 

 

تشک موناکو

ارزان ترین مدل های میز ناهار خوری

هزینه ویزای چین

رمان های گیسو خزان

رمان انتهاج

رمان سرمه چشمان هامین

 

قیمت ویدئو وال

 

 

 

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

 

بانک لباس

قیمت خرید و مشخصات تلویزیون اولد ال جی c3 مدل 2023

 

خرید نرم افزار حسابداری

 

سلفون opp

 

 

 

مجله پزشکی

 

 

 

 

 

رپورتاژ آگهی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح