تاریخ انتشار : شنبه 17 دسامبر 2022 - 13:43
کد خبر : 206814

دانلود زیرنویس فیلم Violent Night 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Violent Night 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Violent Night 2022 زیرنویس فیلم شب خشونت آمیز یک فیلم اکشن-کمدی کریسمس محصول سال 2022 با بازی دیوید هاربر در نقش بابانوئل است که با مزدورانی که یک خانواده ثروتمند را در خانه خود گروگان گرفته اند مبارزه می کند. کارگردانی آن را تامی ویرکولا، نویسندگی پت کیسی و جاش میلر بر

دانلود زیرنویس فیلم Violent Night 2022 زیرنویس فیلم شب خشونت آمیز یک فیلم اکشن-کمدی کریسمس محصول سال 2022 با بازی دیوید هاربر در نقش بابانوئل است که با مزدورانی که یک خانواده ثروتمند را در خانه خود گروگان گرفته اند مبارزه می کند. کارگردانی آن را تامی ویرکولا، نویسندگی پت کیسی و جاش میلر بر عهده دارد و همچنین جان لگوئیزامو، الکس هاسل، الکسیس لودر، ادی پترسون، کم گیگاند، لیا برادی و بورلی دی آنجلو در آن ایفای نقش کرده اند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Violent Night 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Violent Night 2022 در شب کریسمس، بابانوئل در یک میخانه بریستول مشروب می نوشد و از اینکه کودکان در دنیایی که از وجود واقعی او آگاه نیستند، به طور فزاینده ای مادی گرا شده اند ابراز تاسف می کند. او در حال پرواز با گوزن شمالی و سورتمه خود، به طور تصادفی روی زن باروی استفراغ می کند.

در گرینویچ، کانکتیکات، جیسون لایت استون، همسرش لیندا و دخترشان ترودی از عمارت مادرش گرترود دیدن می‌کنند تا کریسمس را با خواهر الکلی‌اش آلوا، دوست پسر جدیدش و ستاره اکشن بدجنس مورگان استیل، و پسر پخش آنلاین آلوا، برترود جشن بگیرند. جیسون و لیندا با پیدا کردن یک دستگاه واکی تاکی قدیمی برای ترودی تا «با سانتا صحبت کند»، جیسون و لیندا تنها آرزوی او را می شنوند: دوباره تبدیل به یک خانواده شوند.

بابانوئل در حالت مستی در حال تحویل هدایا به املاک لایت استون می‌رسد، جایی که پذیرایی‌کنندگان خود را مزدوری با اسم رمز کریسمس نشان می‌دهند. آنها به رهبری «آقای اسکروج» کارکنان را سلاخی می کنند و خانواده را گروگان می گیرند. بابانوئل توسط یکی از سرسپردگان کشف می‌شود که تیراندازی او گوزن‌های شمالی را می‌ترساند، و آن‌ها می‌جنگند تا اینکه بابانوئل او را از پنجره بیرون می‌زند تا بمیرد. بابانوئل که سرگردان است، تصمیم می گیرد ترودی و خانواده اش را از دست اسکروج که 300 میلیون دلار پول نقد از خزانه عمارت می خواهد نجات دهد. بابانوئل یکی دیگر از سرسپردگان را می کشد و رادیو او را می گیرد و به کانال ترودی می رسد و مزدوران را در لیست شیطان جادویی خود می یابد.

دانلود زیرنویس فیلم شب خشونت آمیز 2022 هنگامی که واکی تاکی ترودی کشف می شود، جیسون به اسیرکنندگان آنها می گوید که او به سادگی در حال ساختگی است و اعلام می کند که بابانوئل واقعی نیست و باعث می شود که فرار کند و در اتاق زیر شیروانی پنهان شود. بابانوئل از طریق رادیو به ترودی اطمینان می دهد و فاش می کند که زمانی نیکاموند سرخ، یک جنگجوی تشنه خون وایکینگ بوده و در 1100 سال ازدواج خود با خانم کلاوس آرامش پیدا کرده است. کرامپوس، سرکرده آقای اسکروج، خانواده را مجبور می‌کند تا هدایای خود را به گرتود، که با کارتی از جیسون تعجب می‌کند، تقدیم کنند. بابانوئل زخمی شده توسط اسکروج که در دوران کودکی از کریسمس کینه ای دارد اسیر می شود. دانش بابانوئل از هویت واقعی آنها، سرسپردگان Gingerbread و Candy Cane را متقاعد می کند که او واقعی است، و او از جادوی خود برای فرار از دودکش استفاده می کند.

زیرنویس فیلم Violent Night 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Violent Night 2022 “جوخه کشتار” خصوصی گرترود به رهبری فرمانده تورپ وارد می شود، اما با اسکروج هماهنگ می شود و زمانی که مورگان می خواهد فرار کند، او را می کشد. اسکروج که خزانه را خالی می بیند، لیندا را تهدید می کند و جیسون اعتراف می کند که پول را دزدیده و قصد فرار با همسر و دخترش را داشته که در کارت خود برای مادرش توضیح داده است. او پول پنهان شده در صحنه عیسی مسیح را در بیرون آشکار می کند و گرترود خیانت او را به عنوان مراسم لایت استون می بخشد. بابانوئل در حال عقب نشینی به یک آلونک، یک پتک پیدا می کند و به طرز وحشیانه ای جوخه کشتار را سلاخی می کند. ترودی با الهام از فیلم تنها در خانه تله هایی ایجاد می کند که منجر به مرگ Gingerbread می شود و کندی کین آماده شلیک به او می شود اما توسط بابانوئل کشته می شود. اسکروج دستور کشتن گروگان ها را می دهد، اما آلوا، لیندا و برت در عوض موفق می شوند کرامپوس را بکشند.

اسکروج و تورپ با پول و گرترود اسیر به جنگل فرار می کنند که توسط سانتا تعقیب می شود. لیندا آخرین مزدور را می کشد و ترودی می بیند که پدر و مادرش با یک بوسه دوباره به هم می پیوندند. با اغوای اسکروج، بابانوئل به یک کابین برخورد می کند و اسکروج خود را در لیست شیطان می بیند و تصدیق می کند که بابانوئل واقعی است، اما مصمم است او را بکشد و کریسمس را پایان دهد. آنها دعوا می‌کنند و اسکروج دست برتر را به دست می‌آورد، اما وقتی بابانوئل از جادوی خود استفاده می‌کند تا او را از دودکش کابین بالا بکشد، فوراً کشته می‌شود. بابانوئل توسط تورپ مورد اصابت گلوله قرار می گیرد که توسط گرترود کشته می شود و جیسون مقداری از پول را می سوزاند تا او را گرم نگه دارد، اما بابانوئل تسلیم جراحاتش می شود.

زیرنویس فیلم شب خشونت آمیز 2022 ترودی به خانواده‌اش الهام می‌دهد تا همه اعتقاد خود را به بابانوئل اعلام کنند، و او دوباره زنده می‌شود و اعتراف می‌کند که هنوز واقعاً نمی‌داند جادوی کریسمس چگونه کار می‌کند. گوزن‌های شمالی او برمی‌گردند و بابانوئل قبل از پرواز برای پایان دادن به هدایا با ترودی خداحافظی می‌کند، ایمان او به کریسمس تجدید شد. در صحنه‌ای که در اواسط فیلم‌ها وجود دارد، برت ویدیویی را با جسد تورپ ضبط می‌کند و به این می‌بالد که بابانوئل واقعی است.

زیرنویس Violent Night 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس شب خشونت آمیز 2022 وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes گفت که منتقدان این فیلم را «آنقدر که مفهوم آن نشان می‌دهد بسیار سرگرم‌کننده» نمی‌دانند، اما ممکن است «برای کسانی که به دنبال هزینه‌های تعطیلات سخت‌تر هستند» لذت‌بخش باشد. این وب سایت ارزیابی کرده است که 72 درصد از 178 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 6.3/10 مثبت هستند. متاکریتیک از 37 مرور نمونه برداری کرد و 20 مورد را مثبت، 11 مورد را مختلط و 6 مورد را منفی ارزیابی کرد. میانگین وزنی فیلم 55 از 100 را به فیلم داد که نشان‌دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

مووی وب نوشت: «اولین بررسی‌ها… تمجید از بابا نوئل وحشی دیوید هاربر». Syfy نوشت که “منتقدان از چیزی که ممکن است یک کلاسیک تعطیلات جدید باشد که با تبدیل هر آیتم قابل تصور کریسمس به یک سلاح مرگبار بیشتر از امتیاز R خود را کسب می کند” استقبال می کنند و هاربر “نمایش را می دزدد”. توتال فیلم نوشت که نقدها متفاوت بود، “برخی منتقدان فیلم تامی ویرکولا را یک ریف سرگرم کننده در ژانر جشن می نامند، در حالی که برخی دیگر به داستان و طول آن انتقاد می کنند.” گلددربی گفت که این فیلم “بازخوردهای مثبت متفاوتی” دریافت کرد و باکس آفیس موجو گفت: “منتقدان بیشتر آن را دوست دارند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین موسسه مهاجرتی

خرید باتری واریان

محصولات سریتا

 

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

دانلود زيرنويس هاي جديد

خرید عسل

الکترونیک مشهد

آموزش زبان آلمانی

درمان قطعی گال

قیمت فنس دور باغی

تعمیر گیربکس جیلی

عسل وحشی

نرم افزار حسابداری شیوا

قانون یار

آموزش رنگ مو

قیمت کامپیوتر رندرینگ

قیمت کامپیوتر رندرینگ

آموزش رنگ مو

قیمت سیستم رندرینگ

خرید کامپیوتر طراحی

خرید کامپیوتر رندرینگ

خرید کیس اداری

بازار 15 خرداد

خرید کامپیوتر مهندسی

خرید سیستم طراحی

خرید سیستم رندرینگ

قیمت کامپیوتر اداری

خرید کامپیوتر اداری

خرید سیستم کامپیوتر

طعمه موش کش فسترک بلاکس

داود یوسفی

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

اموزش ارز دیجیتال

سود سوز آور

لوازم موتوری هایما ، لوازم هایما ، قطعات هایما

تعمیر لباسشویی دوو

دوره حسابداری در تبریز

دانلود آهنگ

پترولیوم کک

خرید میز

تعویض شیشه اتومبیل

قیمت فنس دور باغی

پراپ رایگان

تعویض شیشه اتومبیل

تور کیش

 

 

تشک موناکو

ارزان ترین مدل های میز ناهار خوری

هزینه ویزای چین

رمان های گیسو خزان

رمان انتهاج

رمان سرمه چشمان هامین

 

قیمت ویدئو وال

 

 

 

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

 

بانک لباس

قیمت خرید و مشخصات تلویزیون اولد ال جی c3 مدل 2023

 

خرید نرم افزار حسابداری

 

سلفون opp

 

 

 

مجله پزشکی

 

 

 

 

 

رپورتاژ آگهی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح