تاریخ انتشار : یکشنبه 11 دسامبر 2022 - 21:00
کد خبر : 206671

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 یک فیلم جنایی بریتانیایی محصول 1971 به نویسندگی و کارگردانی مایک هاجز در اولین کارگردانی خود با بازی مایکل کین، ایان هندری، جان آزبورن، بریت اکلند و برایان مازلی است. این فیلم بر اساس رمان بازگشت جک به خانه نوشته تد لوئیس در سال 1970، جک کارتر (کین)، یک

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 یک فیلم جنایی بریتانیایی محصول 1971 به نویسندگی و کارگردانی مایک هاجز در اولین کارگردانی خود با بازی مایکل کین، ایان هندری، جان آزبورن، بریت اکلند و برایان مازلی است. این فیلم بر اساس رمان بازگشت جک به خانه نوشته تد لوئیس در سال 1970، جک کارتر (کین)، یک گانگستر لندنی را دنبال می‌کند که به زادگاهش در شمال شرقی انگلستان بازمی‌گردد تا از مرگ تصادفی برادرش مطلع شود. او با مشکوک بودن به بازی ناپسند، و با انتقام در ذهنش، به تحقیق و بازجویی می پردازد، و دوباره احساسی نسبت به شهر و عنصر جنایتکارانه آن پیدا می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Get Carter 1971 جک کارتر گانگستر متولد نیوکاسل سال ها در لندن و در استخدام روسای جرایم سازمان یافته جرالد و سید فلچر زندگی کرده است. جک با دوست دختر جرالد آنا می خوابد و قصد دارد با او به آمریکای جنوبی فرار کند، اما او ابتدا باید به نیوکاسل و گیتسهد برگردد تا در مراسم تشییع جنازه برادرش، فرانک، که در تصادف رانندگی در حالت مستی درگذشت، شرکت کند. روسای او به او هشدار می دهند که مشکلی ایجاد نکند، زیرا آنها با اوباش نیوکاسل دوست هستند. جک که از توضیحات رسمی راضی نیست، برای خودش تحقیق می کند. در مراسم تشییع جنازه، جک با خواهرزاده نوجوانش دورین و معشوقه فراری فرانک مارگارت ملاقات می کند.

جک به پیست اسب دوانی نیوکاسل می رود و به دنبال آشنای قدیمی خود آلبرت سوئیفت برای اطلاعات در مورد مرگ برادرش می گردد، اما سویفت از او طفره می رود. جک با یکی دیگر از همکاران قدیمی خود به نام اریک پیس روبرو می شود که حاضر نیست به جک بگوید چه کسی او را به عنوان راننده استخدام می کند. Tailing Eric او را به خانه روستایی رئیس جنایت Cyril Kinnear هدایت می کند. جک با کینیر روبرو می شود اما چیز کمی از او می آموزد. او همچنین با یک زن مست پر زرق و برق به نام گلندا ملاقات می کند. با رفتن جک، اریک به او در مورد آسیب رساندن به روابط بین کینیر و فلچرز هشدار می دهد. در بازگشت به شهر، جک توسط سرسپردگانی تهدید می‌شود که می‌خواهند او شهر را ترک کند، اما او با آنها مبارزه می‌کند و یکی را دستگیر و بازجویی می‌کند تا بفهمد چه کسی می‌خواهد او برود. به او نام “برامبی” گفته می شود.

دانلود زیرنویس فیلم کارتر را بگیر 1971 جک کلیف برامبی را به‌عنوان تاجری می‌شناسد که علایقش در تفریحگاه‌های محلی ساحلی دارد. جک با بازدید از خانه برامبی، متوجه می‌شود که مرد چیزی در مورد او نمی‌داند و با این باور که او آماده شده است، او را ترک می‌کند. صبح روز بعد دو تن از همکاران لندنی جک – کان مک کارتی و پیتر هلندی – می رسند که توسط فلچرها فرستاده شده اند تا او را پس بگیرند، اما او فرار می کند. جک با مارگارت ملاقات می کند تا درباره فرانک صحبت کند، اما مردان فلچرز منتظر هستند و او را تعقیب می کنند. او توسط گلندا نجات می یابد، که او را با ماشین اسپرت خود می برد تا با برامبی در رستوران جدیدش در بالای یک پارکینگ چند طبقه ملاقات کند. برامبی Kinnear را به عنوان عامل مرگ فرانک شناسایی می کند و همچنین توضیح می دهد که Kinnear در تلاش است تا تجارت او را در اختیار بگیرد. او 5000 پوند به جک پیشنهاد می کند تا رئیس جنایتکار را بکشد که او قبول نمی کند.

زیرنویس فیلم Get Carter 1971 - بلو سابتايتل

زیرنویس Get Carter 1971 جک با گلندا در آپارتمان او رابطه جنسی برقرار می کند، جایی که او یک فیلم مستهجن را پیدا کرده و تماشا می کند که در آن دورین مجبور می شود با آلبرت رابطه جنسی داشته باشد. دیگر شرکت کنندگان در فیلم گلندا و مارگارت هستند. جک عصبانی می شود و سر گلندا را به زیر آب هل می دهد که او در حال حمام کردن است. او به او می گوید که فیلم متعلق به کینیر است و فکر می کند که دورین توسط اریک به تولید کشیده شده است. جک با زور زدن گلندا در صندوق عقب ماشینش، می‌رود تا آلبرت را پیدا کند.

جک آلبرت را دنبال می‌کند، او اعتراف می‌کند که به برامبی گفته است که دورین دختر فرانک است. برامبی فیلم را به فرانک نشان داد تا او را تشویق کند تا با پلیس در کینیر تماس بگیرد. اریک و دو نفر از افرادش ترتیب مرگ فرانک را دادند. جک پس از استخراج این اطلاعات، آلبرت را به طرز مرگباری با چاقو می زند. جک توسط گانگسترهای لندن و اریک مورد حمله قرار می گیرد که به فلچر از رابطه جک و آنا اطلاع داده است. در تیراندازی بعدی، جک به پیتر شلیک می‌کند. با فرار اریک و کان، آنها ماشین اسپرت را به داخل رودخانه هل می دهند، غافل از اینکه گلندا در صندوق عقب است. در بازگشت به پارکینگ، جک برومبی را پیدا کرده و قبل از اینکه او را به سمت مرگ پرتاب کند، او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. او سپس فیلم را به تیم معاون اسکاتلندیارد ارسال می کند.

زیرنویس فیلم کارتر را بگیر 1971 جک مارگارت را می رباید. او در وسط یک مهمانی وحشیانه با کینیر تماس می گیرد و به او می گوید که فیلم را در اختیار دارد و با کینیر قرارداد می بندد که در ازای سکوتش اریک را به او بدهد. Kinnear موافقت می کند و اریک را به مکان مورد توافق می فرستد. با این حال، او متعاقباً با یکی از همکارانش تماس می گیرد. جک مارگارت را به محوطه املاک کینیر می برد، او را با یک آمپول کشنده می کشد و جسدش را در آنجا رها می کند. سپس با پلیس تماس می گیرد تا به مهمانی کینیر حمله کند.

جک اریک را در کنار ساحل تعقیب می کند. او اریک را مجبور می کند که مانند اریک با فرانک یک بطری ویسکی بنوشد، سپس او را با تفنگ ساچمه ای اش تا حد مرگ کتک می زند. جک پس از انتقام گرفتن از فرانک و دورین، در امتداد خط ساحلی راه می‌رود – جایی که از فاصله دور توسط همکار کینیر کشته می‌شود.

زیرنویس Get Carter 1971 - بلو سابتايتل

زیرنویس کارتر را بگیر 1971 یک موفقیت مالی بود و به گفته استیو چیبنال، باکس آفیس آن “بسیار محترمانه” بود. در هفته افتتاحیه خود در سینما ABC2 در خیابان شفتسبری لندن، رکورد خانه را شکست و 8188 پوند گرفت. عملکردی بهتر از Up Pompeii داشت که در ABC1 بزرگتر نشان داده می شد. همچنین زمانی که به ABC در Edgware و Fulham Road منتقل شد، عملکرد قوی داشت. در اکران عمومی آن در شمال انگلستان، چیبنال اشاره می کند که “هفته اول بسیار قوی” را پشت سر گذاشت، قبل از اینکه موج گرمای غیر فصلی به تماشاگران سینما آسیب برساند. چیبنال می نویسد: «جالب است که، اگرچه اکنون تصور می شود که لحن ضعیف و غیر عاطفی [فیلم] حال و هوای زمانه آن را بیان می کند، تماشاگران انبوه سینما داستان عشق (آرتور هیلر 1970) را ترجیح دادند، که محبوب ترین فیلم در بریتانیا در طول دوره گت کارتر باقی ماند. اجرا کن”. این ششمین فیلم پرطرفدار «اکران عمومی» در باکس آفیس بریتانیا در سال 1971 بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سود سوز آور

بهترین موسسه مهاجرتی

خرید باتری واریان

محصولات سریتا

 

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

دانلود زيرنويس هاي جديد

خرید عسل

الکترونیک مشهد

آموزش زبان آلمانی

درمان قطعی گال

قیمت فنس دور باغی

تعمیر گیربکس جیلی

عسل وحشی

نرم افزار حسابداری شیوا

قانون یار

آموزش رنگ مو

قیمت کامپیوتر رندرینگ

قیمت کامپیوتر رندرینگ

آموزش رنگ مو

قیمت سیستم رندرینگ

خرید کامپیوتر طراحی

خرید کامپیوتر رندرینگ

خرید کیس اداری

بازار 15 خرداد

خرید کامپیوتر مهندسی

خرید سیستم طراحی

خرید سیستم رندرینگ

قیمت کامپیوتر اداری

خرید کامپیوتر اداری

خرید سیستم کامپیوتر

طعمه موش کش فسترک بلاکس

داود یوسفی

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

اموزش ارز دیجیتال

سود سوز آور

لوازم موتوری هایما ، لوازم هایما ، قطعات هایما

تعمیر لباسشویی دوو

دوره حسابداری در تبریز

دانلود آهنگ

پترولیوم کک

خرید میز

تعویض شیشه اتومبیل

قیمت فنس دور باغی

پراپ رایگان

تعویض شیشه اتومبیل

تور کیش

 

 

تشک موناکو

ارزان ترین مدل های میز ناهار خوری

هزینه ویزای چین

رمان های گیسو خزان

رمان انتهاج

رمان سرمه چشمان هامین

 

قیمت ویدئو وال

 

 

 

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

 

بانک لباس

قیمت خرید و مشخصات تلویزیون اولد ال جی c3 مدل 2023

 

خرید نرم افزار حسابداری

 

سلفون opp

 

 

 

مجله پزشکی

 

 

 

 

 

رپورتاژ آگهی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح