تاریخ انتشار : جمعه 15 اکتبر 2021 - 14:37
کد خبر : 49693

۸۰ پروژه ورزشی نیمه‌کاره در همدان وجود دارد

۸۰ پروژه ورزشی نیمه‌کاره در همدان وجود دارد

 مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از در دست اجرا بودن فاز دوم استادیوم پنج هزار نفری شهید روحیان ملایر خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۸۰ پروژه ورزشی نیمه‌کاره از دوره‌های قبل در استان داریم که باید به سرانجام برسد و نگاه وزیر ورزش و جوانان این است که پروژه‌های با پیشرفت

۸۰ پروژه ورزشی نیمه‌کاره در همدان وجود دارد

 مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از در دست اجرا بودن فاز دوم استادیوم پنج هزار نفری شهید روحیان ملایر خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۸۰ پروژه ورزشی نیمه‌کاره از دوره‌های قبل در استان داریم که باید به سرانجام برسد و نگاه وزیر ورزش و جوانان این است که پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد تکمیل شوند.

حمید سیفی روز جمعه ۲۳ مهر ماه در نشست بررسی اعتبارات و پروژه‌های عمرانی حوزه ورزش و جوانان شهرستان ملایر، ورزش این شهرستان را چشم و چراغ استان دانست و اظهار کرد: ورزش ملایر رگه‌های طلایی بسیاری دارد و برگزاری این نشست‌ها، فرصتی مغتنم برای توسعه و تفکر بوده که می توان در آنها مسائل و مشکلات موجود در حوزه ورزش و جوانان را آسیب‌شناسی کرد.

سیفی به وجود مشکلات عدیده در حوزه ورزش و جوانان استان و انباشت ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی از دوره‌های قبل اشاره و بیان کرد: با وجود تمامی این مشکلات و در کنار آن شیوع ویروس کرونا، تحرکات و اتفاقات خوبی در حوزه ورزش استان طی یک سال گذشته رخ داد و هیچ سالن ورزشی در استان تعطیل نبود.

وی از راه اندازی لیگ کشتی استان خبر داد و افزود: نگاه ما به ورزش‌های همگانی، حرفه‌ای و قهرمانی، تخصصی است. برای هندبال ملایر نیز که به لیگ برتر راه یافته است، یک سالن مجزا و ۴۰ میلیون تومان ورودی این تیم اختصاص دادیم که علاوه بر آن حدود ۹۰۰ میلیون تومان برای ادامه حضور در لیگ نیاز دارد.

سیفی با بیان اینکه فاز دوم استادیوم پنج هزار نفری شهید روحیان ملایر نیز در دست اجرا است، تصریح کرد: در حال حاضر حدود ۸۰ پروژه ورزشی نیمه‌کاره از دوره‌های قبل در استان داریم که باید به سرانجام برسد و نگاه وزیر ورزش و جوانان این است که پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد تکمیل شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان یادآور شد: هیئت‌های ورزشی شهرستان ملایر باید فعال‌تر شوند و برای حمایت بیشتر ورزشکاران و پویایی ورزش ملایر، نسبت به جذب اسپانسر اقدام کنند.

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر نیز اظهار کرد: پویایی ورزش ملایر نیاز به پیگیری بیشتر از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان دارد تا در مدت زمان تعیین شده، برنامه‌ها و ردیف‌های اعتباری برای پروژه‌های عمرانی و اولویت‌های ورزش و جوانان این شهرستان برای سال‌جاری تدوین و اعلام شود.

قدرت الله ولدی ورزش این شهرستان را در استان همدان سرآمد دانست و بیان کرد: ملایر زیرساخت‌های ورزشی خوبی دارد و با همین زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های خوب و وجود قهرمانان و ورزشکاران مستعد، به اندازه یک استان ظرفیت دارد که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی بر لزوم تسریع در روند تکمیل پروژه‌های عمرانی ورزشی ملایر تاکید و تصریح کرد: بیشتر این پروژه‌ها بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که براساس اولویت وزارت ورزش و جوانان باید تکمیل شوند.

معاون استاندار همدان با بیان اینکه ورزش ملایر نیازمند تحول و پویایی است، اضافه کرد: ملایر در رشته‌هایی همچون کشتی، وزنه‌برداری، فوتبال و ورزش‌های باستانی سرآمد است و تیم هندبال دختران این شهرستان نیز وارد لیگ برتر شده که علاوه بر حمایت ویژه، باید به دوران اوج بازگردند.

ولدی بر لزوم حمایت از هیئت‌های ورزشی، قهرمانان و تیم‌های حاضر در لیگ کشوری تاکید و مطرح کرد: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان از محل اعتبارات سال ۱۴۰۰ حدود هشت میلیارد و ۵۲۵ میلیون تومان از منابع استانی، توازن، نفت و گاز و ۲۷ صدم درصد به حوزه ورزش و جوانان شهرستان ملایر اختصاص یافت.

فرماندار ویژه ملایر ادامه داد: این میزان اعتبار برای پروژه‌هایی از جمله تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی سرپوشیده و روباز، زمین چمن مصنوعی سامن، زمین چمن زنگنه، زورخانه حسین آباد ناظم، تجهیز ساختمان اداری، خوابگاه ورزشی، استخر سرپوشیده سامن و احداث سالن روستای توچغاز اختصاص داده شده است.

وی خواستار جذب اعتبارات از دیگر منابع همچون منابع داخلی، درآمدی و سهم وزارتخانه ورزش و جوانان و اضافه شدن به مجموع اعتبارات شهرستان شد و گفت: این رقم اعتبارات به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ابلاغ شده و هر چه سریعتر باید موافقت‌نامه آنها بین اداره کل ورزش و جوانان رد و بدل شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: نواقص و کاستی‌های پروژه‌های عمرانی ورزشی قبل از افتتاح باید رفع شود و اداره کل ورزش و جوانان استان با اهتمام جدی و مساعدت جمعی، برنامه راهبردی سال‌ جاری این حوزه را برای شهرستان ملایر تدوین کند.

هادی بیگی‌نژاد خواستار توجه بیشتر اداره کل ورزش و جوانان استان در حوزه ورزش و جوانان ملایر شد و گفت: نقشه راهبردی حوزه ورزش و جوانان ملایر برای امسال باید مشخص شود تا بتوانیم سهم این شهرستان را از طریق استانی و ملی پیگیری کنیم.

دیگر نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز  زیرساخت‌های ورزشی این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و با اشاره به ضرورت نگه‌داشت و تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی، برون‌سپاری، عقد قرارداد برای اجاره و نظارت بیشتر در حوزه ورزش، مطرح کرد: برخی پروژه‌های ورزشی نیز باید تعیین تکلیف شود.

حجت الاسلام احد آزادیخواه شرایط ورزش پهلوانی شهرستان ملایر را خوب ارزیابی کرد و گفت: ورزش روستایی شهرستان نیز بسیار مستعد و توانمند است و ما برای رفع مشکلات حوزه ورزش و اخذ اعتبارات، آمادگی هماهنگی برگزاری جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان را داریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر نیز ضمن تشریح اقدامات انجام شده در این شهرستان، افزایش ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی با تمامی تجهیزات و استقرار مربی از دو به شش ایستگاه، اجرای ۱۶۰ برنامه ورزش همگانی، ۸۰ مورد مسابقات باشگاهی و رشته‌های ورزش همگانی، پنج میزبانی کشوری و چهار مورد اعزام به مسابقات کشوری طی سال گذشته و امسال را از جمله اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرستان برشمرد.

حمیدرضا سپهری تصریح کرد: در این مدت ورزشکاران ملایری ۱۰ مدال کشوری و پنج مدال بین‌المللی و آسیایی کسب کردند و ۱۹ ورزشکار نیز به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی ضمن اشاره به راه‌اندازی ۳۹ خانه ورزش، ایجاد ۲۰ مورد اشتغال، کمک یک میلیارد تومانی سمن‌های ملایر در قالب کمک مومنانه و کمک ۵۰۰ میلیون تومانی اسپانسرها به ورزش این شهرستان، تعمیر، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی و تجهیز پایگاه قهرمانی را از مهمترین نیازهای شهرستان دانست و افزود: مذاکراتی برای خرید امتیاز لیگ دسته سوم فوتبال ملایر داشتیم.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

قیمت سیستم اداری

اعلام حریق زیتکس

کنتاکتور اشنایدر

قیمت سیستم رندرینگ

قیمت سیستم طراحی

خرید سیستم رندرینگ

خرید سیستم طراحی

کاشت مو در تهران

موتور برق بی صدا

ظروف یکبارمصرف گیاهی

سایت پشتیسار

انواع جعبه هارد باکس

اجاره سند

اجاره سند

کابل آلومینیوم

دانلود نمونه سوال

خرید زنجیر صنعتی

ربات لوگو ساز رایگان

 

خريد ورودي گوگل ارزان

تعمیر جک پارکینگ در تهران

مدیر اکسپرت

هشتیها

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

 

قیمت رابیتس مسعود

 

 

بهترین موسسه مهاجرتی

خرید باتری واریان

محصولات سریتا

 

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

 

دانلود زيرنويس هاي جديد

 

 

آموزش زبان آلمانی

 

 

 

 

 

 

 

قیمت کامپیوتر رندرینگ

قیمت کامپیوتر رندرینگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تور کیش

 

 

تشک موناکو

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید نرم افزار حسابداری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رپورتاژ آگهی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح